Прості рецепти домашньої сливової наливки: кілька перевірених способів приготування

24 июня 2021

В одному з наших попередніх матеріалів ми вже писали про те, як зробити терновий лікер. Сьогодні мова піде про більш смачного родича терну - про сливи. Але мова вже буде стосуватися не лікеру, а наливки. Наливка від лікеру відрізняється способом приготування, а також тим, що в неї входить не так багато інгредієнтів. Про лікери і настоянки зі сливи ми розповімо пізніше, а зараз пропонуємо вашій увазі 3 перевірених рецепти наливок з цього фрукта.

Наливка в найпростішому її вигляді - продукт натурального бродіння. Для такого способу приготування підходить тільки свіжа слива. Але простий цей варіант тільки на перший погляд, а насправді він принесе вам багато мороки. Тут потрібно стежити за температурою, інтенсивністю бродіння, і це все одно не застрахує вас від того, що робота виявиться марною.

Є куди більш прості варіанти приготувати наливку зі сливи в домашніх умовах. Правда для них буде потрібно більше інгредієнтів. Якщо для описаного вище способу потрібні тільки сливи і цукор, то тут не обійтися і без алкогольної основи. Так називають горілку, самогон або спирт (на вибір), які послужать базисом для нашого готування. Це робить напій за технологією ближчим до настоянки, але нас цікавить не це. Куди більший інтерес викликає в нашому випадку те, що наливку на спирту зіпсувати практично неможливо. При цьому виходить ароматний, солодкий і густий напій, яким можна відмінно завершити будь-яку трапезу.

У нас на сайті інтернет-магазину можна купити харчовий спирт для алкогольної основи. Тут вибір досить широкий, адже представлена дана категорія п'ятьма класами етанолу. Ми радимо купити спирт вищого очищення або Екстра.

Горілка також є у нас в асортименті, причому купити її можна недорого. Дешевше ніж в магазинах вона через те, що упакована в тетрапак. При цьому є вибір з виробників як українських, так і імпортних.

Сливова наливка з м'ятою

М'ята - не новий інгредієнт в сфері приготування алкоголю. Так вона завжди є в барах, адже входить до складу коктейлів. У нашому випадку свіжа м'ята буде вноситися в наливку ще на етапі її приготування. Для цього нам буде потрібно:

  • 2 кг слив;
  • 500 г цукру;
  • 200-250 мл спирту;
  • свіжа м'ята.

В даному випадку для наливки підійде навіть заморожена слива, але краще взяти свіжу. Її спочатку добре миють, прибирають кісточки і позбавляються від шкірки. Для цього можна натирати м'якоть на тертці або пропустити через сито. Якщо вам ліньки цим займатися, то можете просто розмолоти сливу блендером, але тоді до складу потрапить шкурка, що трохи порушить технологію.

Змішайте сливову м'якоть з цукром, додайте м'яту (її можна кидати цілком) і залийте спиртом. Тепер залишається тільки чекати 2 місяці, профільтрувати наливку і почекати ще 2 тижні. Після цього сливова наливка готова.

Медова наливка зі сливи

Ніяких особливостей приготування в порівнянні з минулим варіантом даний рецепт не має. Відрізняються тільки інгредієнти і їх пропорції, чого цілком достатньо, щоб отримати оригінальний напій, а не копію.

Інгредієнти сливової наливки:

  • 3 кг слив;
  • 750 мл меду;
  • 2 л розведеного спирту або самогону (міцність 60-70%).

Спочатку сливи звільняють від кісточок, але не поспішайте їх викидати. Близько 20 штук додають в наливку, що надає їй горіхові нотки, а також робить наливку більше схожою на витриманий алкоголь.

Потім до слив додають мед і заливають спиртом. Залишиться тільки щільно закрити банку, а потім прибрати її в темне, але тепле місце. Тут напій буде доходити до готовності протягом 1,5 місяця. Після фільтрації сливової наливки дають ще 2 тижні постояти в підвалі або холодильнику.

Сливова наливка на горілці

На 1 літр горілки беруть 1,5 кг слив і 500 г цукру. Тут сливи мити вже не можна. Ми беремо від них тільки їстівну частину (тобто без кісточки), а потім засипаємо цукром. Тиждень наливка стоїть в теплі і запускається бродіння. Але на відміну від класичного рецепту нам не потрібно чекати його закінчення. На восьмий день відразу налийте до слив горілку, банку переставте в тінь. Тепер про неї можна забути на 3 тижні, а то і весь місяць.

Після фільтрації наливка зі слив в принципі готова, але краще витримати її ще від одного до двох місяців.

Купуйте на сайті Spirt96 кращі алкогольні напої або ж готуйте їх самі, скориставшись порадами і рецептами з нашого блогу. В асортименті магазину ви завжди зможете купити спирт, горілку або інші основи для приготування наливок, лікерів, настоянок. Ми регулярно публікуємо нові матеріали, які напевно вам сподобаються.