Докладний рецепт абрикосової наливки: як її приготувати в домашніх умовах

24 июня 2021

Абрикоси завдяки тому, що є дуже соковитими і містять багато цукру, добре підходять для домашнього алкоголю. І тут мова йде не тільки про наливки, котрим присвячується означена стаття. Також абрикоси придатні для того, щоб робити фруктове вино і настоянки. Не забувайте і про шнапс та бренді, які можна зробити з цих плодів. Правда, останні 2 варіанти підійдуть тільки для тих, у кого є самогонний апарат, оскільки потребують перегонки.

З наливками все набагато простіше, хоча і простим процес можна назвати з натяжкою. Втім, якщо ви будете дотримуватися всіх рекомендацій, наведених в даному матеріалі, то у вас все вийде. Адже особливих навичок для цього не потрібно, а інгредієнти також завжди є в доступності.

Абрикосова наливка - це солодкий, густий алкогольний напій. Його міцність в залежності від способу отримання становить 10-13% (бродіння) або 25-30% (на основі алкоголю). На відміну від лікеру з абрикос, який найчастіше вживається у складі коктейлів, наливку з даного фрукта зазвичай п'ють чистою. Також вона може входити до складу десертів, де замінює абрикосовий сироп. Наприклад, наливкою просочують коржі, поливають морозиво, суфле та інші вершкові і молочні десерти.

Для того, щоб зробити наливку, будуть потрібні свіжі абрикоси. Також обов'язковим інгредієнтом буде цукор, якого використовують досить багато.

Якщо ви хочете зробити більш міцну наливку з абрикос, то вам підійде тільки спосіб з алкогольною основою. Для нього, що очевидно, буде потрібно алкогольна основа. Як і в інших варіантах наливок, це може бути горілка або спирт. Також можна використовувати самогон, але якщо у вас є апарат, все ж краще зробити з абрикос бренді.

У нас на сайті ви можете купити пшеничну горілку в тетрапаку, яка підійде для наливки. Зі спирту (також є в асортименті) радимо харчовий клас Альфа. Це зерновий спирт високої якості.

Як зробити наливку за допомогою бродіння

Для того, щоб реалізувати на практиці цей варіант, вам буде потрібно:

  • 2 кг абрикос;
  • 800 г цукру;
  • 250 мл води.

Абрикоси збирають в ясну погоду, якщо недавно пройшов дощ, то потрібно почекати кілька днів. Це потрібно, так як бродіння в наливки можливе тільки при наявності дріжджів, які під час дощу змиває. З тієї ж причини перед приготуванням абрикоси не можна мити, тому краще зривати їх з дерева, а не збирати вже впалі плоди.

Вся підготовка полягатиме в тому, щоб прибрати з абрикос кісточки. Для нашого рецепта вони не потрібні, хоча іноді їх кладуть в напій, так як вони дають смаку легкий відтінок мигдалю.

Виберете містку тару, так як заповнити її можна тільки на 2/3. Це потрібно, так як бродіння протікає зі збільшенням обсягу фруктової маси. Шарами в банку укладайте абрикосову м'якоть, і відразу ж насипайте цукор. Наша мета: отримати максимально однорідну суміш.

Останньою додають склянку кип'яченої води. Після цього починається бродіння, для якого найкраще підходить затемнене місце. При цьому там повинно бути тепло: оптимальна температура 18-25°С.

Бродіння абрикос триватиме до двох тижнів. Весь цей час потрібно стежити за наливкою. Коли газ перестане виділятися, це означає, що бродіння завершено. Чекати далі не має сенсу, а тому напій фільтрують.

Але відразу пити наливку не радять, це щось на кшталт молодого вина. Тому тепер перелийте абрикосовий напій в чисту тару, яку поставте на 2 місяці мінімум в підвал на дозрівання.

Абрикосова наливка на основі алкоголю

Не потрібно буде стільки чекати, якщо скористатися даним методом. Для нього потрібно взяти все ті ж інгредієнти: 2 кг абрикос, 500 г цукру, 1 л 40-50% алкоголю, трохи води (за потребою). Як бачите, міцність уможливлює взяти як спирт, так і горілку. Спирт при цьому розбавляють до потрібної концентрації.

Приготування починається як і в попередньому рецепті. Але тут не потрібно чекати все 2 тижні. Досить 5 днів бродіння, після яких до абрикосів наливають спирт. Тепер банку можна щільно закрити. Через 2-3 тижні напій буде готовий, і його потрібно буде тільки відфільтрувати.

Ця абрикосова наливка вже підходить, щоб її пити. Проте, якщо її також прибрати на 2 місяці до підвалу, вона стане від цього тільки смачнішою.

Купуйте на сайті Spirt96 кращі алкогольні напої або ж готуйте їх самі, скориставшись порадами і рецептами з нашого блогу. В асортименті магазину ви завжди зможете купити спирт, горілку або інші основи для приготування наливок, лікерів, настоянок. Ми регулярно публікуємо нові матеріали, які напевно вам сподобаються.